KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062234

nr 1306 2234

Jean Sellem

(f. 1941), Frankrike

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 40x36 cm

Jean Sellem, fransk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2020
kl 19:07:19

4/2 15:03:32 1      Vinnande bud

Jean Sellem

Läs mer om Jean Sellem